GNEE RAIL מספקת מסילות פלדה סטנדרטיות-גבוהות באיכות גבוהה
May 09, 2026
GNEE RAIL מספקת מסילות פלדה סטנדרטיות-גבוהות באיכות גבוהה
מה זה GB Steel Rail?
מסילת פלדה GBהכוונה למסילות פלדה המיוצרות על פי התקנים הלאומיים הסיניים (Guobiao - GB), המשמשות בדרך כלל עבור-מסילות רכבת מהירות, קווי גזע לאומיים, כרייה ויישומי עגורן. מסילות אלו, העומדות בתקנים כמו GB/T 2585-2021, ידועות בבקרות כימיות קפדניות, פלדה סגסוגת מנגן חוזק- גבוה (למשל,U71Mn), ועמידות בפני שחיקה מיוחדת.

GNEE RAILמחזיקה מלאי מקיף על פני שלושת סיווגי ה-GB העיקריים: רכבת קלה, רכבת כבדה ו-QU Crane Rail. מתקן הייצור שלנו מקפיד על בקרות מתכות קפדניות כדי לעמוד בדרישות הספציפיות של GB/T 11264, GB/T 2585 ו-YB/T 5055.
סיווג של מסילות פלדה סטנדרטיות GB
מסילות פלדה סטנדרטיות GB מסווגות בעיקר לפי משקל (אוֹר, כָּבֵד, אומָנוֹף), יישום והרכב החומרים, בהתאם לתקנים הלאומיים הסיניים (GB 2585-2007) לשימוש ברכבת ובתעשייה. הסיווגים הנפוצים כוללים 38 ק"ג/מ"ר-75 ק"ג/מ"ר עבור מסילות כבדות ו-QU70-QU120 עבור מסילות מנוף. הם מיוצרים בדרך כלל מפלדות פחמן או סגסוגת באיכות גבוהה, כגון U71Mn או 50Mn.
1. רכבת קלה (GB/T 11264)
מעוצבות בעיקר עבור אזורי יער, אתרי כרייה וקווי לוגיסטיקה של מפעלים, הרכבות הקלות מעניקות עדיפות לקלות ההתקנה ו-עלות יעילות עבור יישומים במהירות-נמוכה יותר.
- פרופילים נפוצים:6 ק"ג, 9 ק"ג, 12 ק"ג, 15 ק"ג, 22 ק"ג, 24 ק"ג, 30 ק"ג.
- חומרים:בדרך כלל Q235B או 55Q.
- שימוש ראשוני:פסי כרייה תת קרקעיים, קווי בנייה זמניים ותחבורה תעשייתית קלה.

| מִיוּן | גובה (מ"מ) | ראש (מ"מ) | תחתון (מ"מ) | עבה (מ"מ) | משקל (ק"ג/מ"ר) | |
| רכבת קלה | 8 ק"ג/מ' | 65 | 25 | 54 | 7 | 8.42 |
| 9 ק"ג/מ' | 63.5 | 32.1 | 63.5 | 5.9 | 8.94 | |
| 12 KG/M | 69.85 | 38.1 | 69.85 | 7.54 | 12.2 | |
| 15 KG/M | 79.37 | 42.86 | 79.37 | 8.33 | 15.2 | |
| 18 KG/M | 80 | 40 | 80 | 10 | 18.06 | |
| 22 KG/M | 93.66 | 50.8 | 93.66 | 10.72 | 22.3 | |
| 24 KG/M | 107 | 51 | 90 | 10.9 | 24.46 | |
| 30 KG/M | 107.95 | 60.33 | 107.95 | 12.3 | 30.1 | |
2. רכבת כבדה (GB/T 2585)
מסילות כבדות הן עמוד השדרה של התחבורה הלאומית, שתוכננו לעמוד בפני ההשפעה-תדירות הגבוהה של תנועת נוסעים ומטענים.
- פרופילים נפוצים:38 ק"ג, 43 ק"ג, 50 ק"ג, 60 ק"ג, 75 ק"ג.
- חומרים:U71Mn, U75V.
- שימוש ראשוני:קווי תא מטען לאומיים,-רכבות מהירות ומערכות מטרו עירוניות.

| מִיוּן | גובה (מ"מ) | ראש (מ"מ) | תחתון (מ"מ) | עבה (מ"מ) | משקל (ק"ג/מ"ר) | |
| רכבת כבדה | 38 KG/M | 134 | 68 | 114 | 13 | 38.733 |
| 43 KG/M | 140 | 70 | 114 | 14.5 | 44.653 | |
| 45 KG/M | 145 | 67 | 126 | 14.5 | 45.546 | |
| 50 KG/M | 152 | 70 | 132 | 15.5 | 51.514 | |
| 60 KG/M | 176 | 73 | 150 | 16.5 | 60.64 | |
3. מסילת מנוף QU (YB/T 5055)
שלא כמו מסילות הובלה סטנדרטיות, מסילות מנוף QU כוללות ראש רחב יותר ורשת עבה יותר כדי לתמוך בעומסים אנכיים וצדיים של מכונות כבדות.
- פרופילים נפוצים:QU70, QU80, QU100, QU120.
- חומרים:U71Mn,U75v.
- שימוש ראשוני:מנופי גב בנמלים, מנופי מחסנים עיליים ומערכות הרמה של-סדנאות כבדות.

| מִיוּן | SIZE(מ"מ) | משקל תיאורטי | |||||||||
| גוֹבַה | רוחב תחתון | רוחב ראש | עומק מותניים | ||||||||
| מסילת מנוף | QU70 | 120 | 120 | 70 | 28 | 52.8 | |||||
| QU80 | 130 | 130 | 80 | 32 | 63.69 | ||||||
| QU100 | 150 | 150 | 100 | 38 | 88.96 | ||||||
| QU120 | 170 | 170 | 120 | 44 | 118.1 | ||||||
מפרט טכני ותקני חומרים
| קָטֵגוֹרִיָה | מסה אופיינית (ק"ג/מ"ר) | תקן שולט | אזורי מיקוד |
| רכבת קלה | 6.35 - 30.1 | GB/T 11264 | גמישות ומשקל |
| רכבת כבדה | 38.73 - 74.41 | GB/T 2585 | התנגדות לעייפות |
| רכבת מנוף | 52.80 - 118.1 | YB/T 5055 | חלוקת עומסים |
דיוק ייצור ובקרת איכות
GNEE RAILשם דגש על שקיפות בתהליך הייצור. כל אצווה עוברת בדיקות קפדניות כדי לוודא תאימות לתקני GB:
זיהוי פגמים על-קוליים: הבטחת הומוגניות מבנית פנימית והיעדר מיקרו-סדקים.
- דיוק מידות:שמירה על סובלנות קפדנית לגובה המסילה, רוחב הראש ועובי הרשת.
- בדיקה מכנית:הערכת חוזק מתיחה, התארכות וקשיחות השפעה כדי להבטיח אריכות ימים תחת טעינה-ת גבוהה.

המתקנים שלנו הםמוסמך ISO 9001, ואנו מספקים דוחות בדיקות חומר מלאים (MTR) עם כל משלוח, ומבטיחים שלצוותי הרכש יש את הוכחת האיכות המתועדת הנדרשת למכרזים בינלאומיים.
שאלות נפוצות
1. מהם ההבדלים העיקריים בין מסילות GB Light, Heavy ומנוף?
מסילות קלות (6 ק"ג-30 ק"ג) מותאמות לעומסים קלים ולכרייה; מסילות כבדות (38 ק"ג-75 ק"ג) בנויות למעבר מהיר ומשא; מסילות מנוף (סדרת QU) כוללות פרופיל מחוזק עם ראש רחב יותר במיוחד כדי להתמודד עם עומסי הגלגלים המרוכזים של מכונות הרמה כבדות.
2. איזו דרגת חומר מומלצת לקווי הובלה-כבדים?
לקווי תנועה-כבדים או{1}}גבוהים, אנו ממליצים על U71Mn או U75V. ציונים אלה מציעים עמידות בפני שחיקה וחוזק עייפות מעולים בהשוואה לפלדות פחמן סטנדרטיות, ומאריכות באופן משמעותי את חיי השירות של המסלול.
3. איך מבטיחים את איכות מסילות התקן GB במהלך הייצור?
אנו מיישמים פרוטוקול בקרת איכות מרובה-שלבים, כולל ניתוח הרכב כימי, זיהוי פגמים קולי לזיהוי פגמים פנימיים ובדיקות מימדים קפדניות כדי להבטיח שכל מסילה עומדת בסובלנות המדויקת המצוינת ב-GB/T 2585 או YB/T 5055.
4. האם ניתן להתאים את מסילות הפלדה של GB עבור אורכי פרויקט ספציפיים?
כֵּן. בעוד שאורכים סטנדרטיים הם 12.5 מ' ו-25 מ', אנו מספקים שירותי חיתוך וקידוח מדויקים כדי לעמוד בפריסות אתר ספציפיות, ומצמצמים את הצורך בשינויים מורכבים- וריתוך באתר.
5. האם המסילות שלך תואמות למערכות הידוק בינלאומיות?
למרות שתוכננו לתקני GB, מסילות אלו יכולות להשתלב במערכות הידוק שונות. אנו מספקים מגוון שלם של תפסי מסילה תואמים, לוחות דג ורפידות גומי שתוכננו במיוחד כדי להתאים לפרופילי GB, מה שמבטיח הרכבת מסילה מאובטחת ויציבה.
6. אילו אמצעים ננקטים כדי למנוע קורוזיה במהלך שילוח בינלאומי?
כדי להגן על מסילות במהלך תחבורה ימית, אנו מיישמים ציפויים מיוחדים נגד-חלודה ומשתמשים בטכניקות צרור הממזערות שחיקה של פני השטח. זה מבטיח שהמסילות מגיעות ליעדך במצב-מוכן להתקנה, אפילו בסביבות לחות- גבוהה.
קבל הצעת מחיר תוך 24 שעות
GNEE RAILמצטיינת באספקת מסילות פלדה סטנדרטיות GB, המציעות פתרון משולב המשלב מומחיות בייצור עם התאמה אישית נרחבת וחבילה מלאה של מערכות הידוק תואמות. הרשת הלוגיסטית הגלובלית החזקה שלנו מבטיחה אספקה מאובטחת בזמן ליותר מ-150 מדינות, ומספקת חווית רכש חלקה לפרויקטי תשתית מורכבים ברחבי העולם.צור קשר עם הצוות הטכני שלנו עוד היוםלמפרטים מפורטים והצעת מחיר תחרותית המותאמת לדרישות ההנדסיות שלך.







